۰۲۱-۵۲۸۸۸۸۱۱
پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

درباره ما

پرسنل پرند سیتی
معرفی پرسنل دپارتمان پرند سیتی - بروز شده در ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
لیست پرسنل
مدیریت شرکت
هر آنچه باید درباره مدیریت شرکت پرند سیتی بدانید - از ابتدا تا به امروز
کلیک کنید
ارتباط با ما
برای ارتباط با ما می توانید از لینک زیر اقدام فرمایید
ارتباط با ما
قبل
بعدی
راهروی ورودی شرکت

پرند سیتی

    شرکت آینده سازان سلیم پرند به شماره ثبت ۳۸۸۶ با نام تجاری (پرند سیتی ) از سال ۱۳۹۹ شروع به فعالیت تخصصی در دو حوزه دپارتمان املاک و هایپر مارکت آنلاین کرده است . 

   مدیریت شرکت : میلاد سلیمی ( اطلاعات بیشتر )

   دامنه رسمی : www.ParandCity.com , www.ParandCity.net

   تلفن شرکت : ۵۲۸۸۸۸۱۱-۰۲۱ 

   پرسنل دپارتمان املاک : مشاهده لیست 

   پرسنل هایپر آنلاین : مشاهده لیست 

پیشینه پیدایش پرند سیتی 

  شهر جدید پرند به علت ظرفیت بالای معاملات ملکی دارای بازاری بسیار متفاوت نسبت به اقصی نقاط ایران است که در سال ۱۳۹۷ بعد از معرفی این شهر به عنوان پایتخت مسکن مهر ایران بازار را نسبت به قبل متفاوت ترنمود . دراین وضعیت با توجه به بازار خوب و وسوسه انگیز افراد سودجو طبق روال به این بازار ورود کردند و از آب گل آلود ماهی گرفتند .

خیلی چیزها در این مدت دیدیم که خواسته و ناخواسته ما را درگیر خودش نیز می کرد.

تصمیم به راه اندازی چنین سایتی گرفتیم که اهداف کلی اش در چند جمله زیر خلاصه می شود که برای فهم بهتر مقداری به توضیح آن ها می پردازیم :

  • * فروش فوری املاک به بالاترین قیمت پیشنهادی

با توجه به اینکه همیشه هستن کسانی که به دلایل مختلف تصمیم به فروش فوری ملک خود میگیرند و راه سودجویان بزرگ را به معامله خود باز می کنند .

 چیزی که در یک معامله مشخصا همه به آن واقفیم این است که خریدار میخواهد به بهترین قیمت ملک خود را خریداری کند و فروشنده نیز میخواهد به بالاترین قیمت ملک خودش را بفروشد . در این بین با حضور افراد سودجو که ناخواسته به معامله ورود کردند ، به هیچ عنوان طرفین به خواسته شان نزدیک که هیچ دورتر نیز می شوند . امکانی را در سایت دیدیم که بتوان با گرفتن مشخصات ملک فروشنده آن را به افرادی که همیشه در شهر خرید و فروش می کنند به بالاترین پیشنهاد معرفی کنیم ( مزایده طوری ) . در این حالت مطمئنا فروشنده پول بیشتری را به جیب خود میریزد و از آن طرف هم نگران خریدار نباشید ! همیشه خریدار پیروز قرارداد ملک خواهد بود .

  • مرجع قیمت برای جلوگیری از فریب خریداران و فروشندگان محترم

در زمان هایی خریداران و فروشندگان فریب قیمت های به اصطلاح فیک یا بی اساس را می خورند . گاه فروشنده با قیمت جعلی که از سوی یک سودجو خود شیرین اعلام می شود قیمت ملک خود را چنان بالا می گذارد که هیچ کس به ملکش نگاه نمی اندازد و این تاخیر در فروش مطمئنا در آن روی قضیه به فروشنده ضرر بزرگی خواهد رساند . گاهی نیز خریداران طعمه چنین سودجویانی خواهند شد و ملکی که می توانند متری ۱۰ میلیون تومان بخرند ! ۱۱ میلیون تومان میخرند و این پول فقط و فقط راهی جیب سودجویان خوهد شد

. از این رو بر آن شدیم که اگر با توجه به معاملات ملکی در سراسر پرند قیمت مرجعی برای جای جای شهر را در سایت قرار دهیم تا تعداد افراد کمتری اسیر سودجویان خواهند شد .

  • آگاه سازی مخاطبین بازار به شرایط معامله و حدالامکان جلوگیری از کلاهبرداری

هر شهری به طور ویژه شرایط خرید و فروش خود را دارد که اگر در آن اصطلاحا چشم بسته خرید کنید در یک چشم بر هم زدن خواهید دید که اسیر.چنگال گرگان کمین کرده خواهید بود . شهر پرند چیزی بالغ بر ۲۰۰ پروژه ساخته شده در خود جای داده است که بعضا در یکسری از پروژه ها صاحب اول و آخر آن خودتان خواهید بود.

 ما در این بخش شما را از نحوه خرید درست ، استعلامات ، آشنایی با پروژه های مورد دار و … آگاه می کنیم و با یک قرارداد کاملا محکم و حقوقی تا آخرین قدم در کنار شما خواهیم بود.

مجوز های شرکت