۰۲۱-۵۲۸۸۸۸۱۱
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

افزایش قیمت مسکن در پرند

سلام و وقت بخیر خدمت همراهان گرامی ،

امروز در مورخه ۳۰ آذرماه ۱۴۰۱ براتون با کمال تعجب می نویسم که اینبار شرایط قیمت مسکن همه ی بازار را شگفت زده کرد ، به طور معمول آذر ماه زمان مناسبی برای خرید یک ملک به قیمت منطقی بود ! قیمتی که نه شب عید بهونه کسی بود و نه بازار گرم تابستان.

پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ یعنی دقیقا ۳ ماه پیش مطلبی با عنوان ” نمودار رشد قیمت مسکن از سال ۱۳۹۰ الی ۱۴۰۱ ”  در سایت منتشر کردیم ، وقتی به این صفحه مراجعه کنید متوجه می شوید قیمت یک واحد ۷۸ متری در فاز ۶ پرند تا به تاریخ مذکور حداکثر تا ۸۰۰ میلیون تومان عنوان شد ، ولی لازم دانستم در این تاریخ به شما اعلام کنم که قیمت چنین واحدی در امروز به ۱ میلیارد تومان رسیده . اگر برایتان این سوال پیش میاد که کی میخره ؟! باید خدمتتون بگم که خیلی ها میخرند و این فروشنده ها هستن که حتی با این ارقام از فروش استرس می گیرند .

متاسفانه بازار دچار نوسان بسیار زیادی شده و از این سو تمامی طرف های قرارداد دچار استرس هستند و اکثر قرارداد ها به خصوص از سمت فروشنده لغو می شود .

با محاسبه تقریبی که در این چند روز انجام دادیم چیزی حدود ۳ الی ۴ میلیون قیمت املاک پرند افزایش قیمت داشته است ! حالا اینکه این افزایش به چه علت است ؟( دلار و طلا و ….) فقط خدا میدونه …!

امیدوارم به هر سمتی که میرید ، فروش یا خرید هر دو براتون پر از خیر و شادی باشد.

موفق و پیروز باشید

یلدا سال ۱۴۰۱                     

مدیریت پرند سیتی، میلاد سلیمی         

بازدیدها: 8بروز رسانی در ۱۴۰۱/۰۹/۳۰